ד"ר אילן אופק

שתלים דנטליים

שתלים דנטליים

מה הם למעשה שתלים? למי מהם מיועדים  ולמי הם מתאימים? האם ניתן בכול גיל להשתיל שתלים?

השתל הוא למעשה חומר מלאכותי המושתל אל תוך העצם והוא למעשה התחליף הכי מתאים לשן המקורית שלא קיימת עוד, השתל שמוחדר אל תוך עצם הלסת ועליו מורכב המבנה והכתר, לאחר ההשתלה מחכים להתחזקותה של העצם על מנת שניתן יהיה להמשיך בתהליך ,תהליך זה של השתלת השתל יהיה למעשה הבסיס למבנה והכתר שיולבשו על אותו שתל,ישנם מקרים בו נשתלים שני שתלים עבור שן אחת.

יתרונות השתלים על פני השיניים התותבות שלמעשה הם בעלי אותו תפקיד ,תחליף לשיניים המקוריות ,היתרון הוא בעיקר בהפעלת לחץ הנגיסה ,ניתן ללחוץ על אותו השתל הרבה יותר ובצורה בטוחה יותר מאשר על התותבת,כמובן שגם במראה האסתטי לשתל יש יתרון על פני התותבת ,מאחר וניתן להתאים אותו למבנה של אותו מטופל הצורה מדויקת יותר.

איך מתאימים שתלים למטופל?

לכול מטופל יש את המבנה האנטומי שלו ולפיכך יתאים רופא  השיניים את השתלים  בהתאמה  הכי מדויקת שניתן למטופל,יש מספר רב של סוגי שתלים כמו :חרוטים ,צרים,רחבים וכו’, ההשתלה היא פעולה כירורגית שמתבצעת בהרדמה מקומית ,במקרים מיוחדים ניתן גם לבצע את ההשתלה בהרדמה מלאה, ההשתלה למעשה מתאימה בכול גיל ובעיקר מומלץ כשמבנה הפה מגיע לגודלו הסופי,ניתוח להשתלת שתל ניתן לביצוע במידה ויש עצם בריאה וחזקה לקליטת אותו שתל ,במידה וישנה בעיה בנושא זה יבדוק רופא השיניים ויחליט אם יש מקום לתהליך של הוספת עצם ויצירת רצף כזה שיצליח להחזיק את השתלים ,חשוב מכך שאותם השתלים יוכלו לבצע את פעולת הלעיסה בצורה האופטימאלית ,אנו במרפאת השיניים נדאג שטיפול זה יעבור בצורה נקייה וללא כאבים ,המומחים שלנו ידעו לכוון אתכם ולהעניק לכם את כול הידע הנדרש שניתוח כזה יתבצע בצורה הטובה ביותר,חשוב לנו שתצאו מאיתנו באותה התחושה הנפלאה כשתרגישו את היכולת שלכם לאכול ולחייך ולהרגיש שקיבלתם את היחס הטוב ביותר ,המקצועי ביותר, באווירה נוחה רגועה ושלווה.

 

שיקום ע”י כתרים, שתלים ויישור שיניים

 

                    

 

 

 

Testimonials


ד"ר אילן אופק היקר! המשוררת נעמי שמר כתבה על אנשים טובים שפגשה באמצע הדרך, אנשים טובים שיודעים את הדרך ואיתם אפשר לצעוד! ואני, שאינני משורר, כותב שפגשתי רופא שיניים, רגיש מקצועי ואנושי שאיתו אפשר לצעוד מתחילת הדרך ועד סופה ובעקבות טיפולו המסור ניתן לסעוד! אני רוצה להודות לך על כך שטיפולך המסור בשיניי, מאפשר לי להמשיך לחייך ומביא אור לעיניי! תודה! ד"ר עידן מיליצ'ר

עידן מיליצ’ר

מטפל זוגי ומשפחתי, מרכז רפואי סוראסקי איכילוב

מגיע לו שאספר ואפרסם! אני אדם חרדתי מרופאים בכלל ורופאי שיניים בפרט, אבל מה לעשות... הגעתי למרפאת השיניים (דרך המלצה) עם כאב חזק, שלימים התברר כטיפול מורכב. נתחיל בכך שנתקלתי בצוות נעים הליכות, חייכן וברגע שנכנסתי היה כולו קשוב ומרוכז בי בנעימות ומקצועיות. אילן מצא דרך יצירתית ולא קונבציונאלית לפתור את הבעיה, התקדם בקצב שאני יכולה להכיל, ללא אגו (להבדיל מהרופא הקודם) ולבסוף מצא פתרון "מחוץ לקופסא". הרגשתי שהוא ראה אותי ולא את הכסף (נדיר גם למצוא כאלה). אז לסיכומו של דבר, רק רציתי לומר תודה מכל הלב! אירית בר צבי

אירית בר צבי

מנכ"לית, סאנוק הפקות אירועים

שלום ד"ר אילן אופק היקר! כמו שהספקת כבר להכיר אותי, יש לי פחד מובנה מטיפולי שיניים. בפעם האחרונה שהייתי אצלך לפני כמה שבועות, אמרת לי שאני זקוק בדחיפות לטיפול שורש. אבל כמובן דחיתי ודחיתי את הטיפול מתוך פחד וחרדה. היום כבר לא היתה ברירה ונאלצתי להגיע לעזרה ראשונה אצלכם. נכון, הטיפול כאב בעיקר בהתחלה אך נעשה מתוך רגישות ומקצועיות מיוחדת של הרופאה והשיננית שלכם. אני כעת בעבודה ומרגיש נפלא ללא שום כאב. לא חשבתי שכך אחוש כמה שעות לאחר הטיפול. תודה רבה, איו עליכם!

חיים דיקמן

מנהל בית פרוג