ד"ר אילן אופק

ניתוחי חניכיים

ניתוחי חניכיים

אחת התופעות המציקות ביותר והמטרידות ביותר הן בעיות חניכיים ,בעיות חניכיים עלולות להיות קשות ביותר משום שאי טיפול ראוי בבעיות אלו עלול לגרום להסתבכות מיותרת ומסוכנת, חניכיים לא בריאות עלולות לגרור אחריהן מספר רב של מצבים לא נעימים כמו ריח רע בפה או נשירת שיניים ,לעיתים את הבעיה ניתן היה למנוע בצורה מאוד פשוטה כמו למשל בצחצוח נכון ,צחצוח שיניים אגרסיבי הוא לעיתים אחד הגורמים לבעיות חניכיים, כיום ניתן לפתור את כל בעיות החניכיים בניתוח חניכיים פשוט, ניתוח כזה בעולמנו המתקדם מבחינה טכנולוגית ,הופך את כול הפרוצדורה לקלה והרבה יותר נוחה.

מהם בעיות חניכיים?

ישנם מספר סוגים של בעיות בחניכיים שמצריכות ניתוח חניכיים ,אחד המקרים הוא זיהום בקטריאלי שגורם לדלקת בחניכיים, הסימנים לדלקת חניכיים מלווה באודם באזור החניכיים,דימום קל ובצקיות,זיהום מסוג זה במידה והוא לא מטופל כמו שצריך עלול לגרום לדלקת חמורה עוד יותר ומשם לסכנת נשירת שיניים, ניתן כמובן לפתור בעיה זו בניתוח חניכיים ,חשוב לציין שתופעה זו נפוצה מאוד.

תופעה שנייה המוכרת לרוב היא בעיית נסיגת החניכיים ,אותה תופעה שעלולה להיגרם מצחצוח לא נכון, צחצוח כזה הוא חושף את החלק התחתון של השן שגורם לרגישות יתר לחום ולקור וכמובן שנסיגת חניכיים לא נראית טוב כלפי חוץ, בעיה נוספת שראוי להתייחס אליה היא בעיית הצטברות החיידקים באזור החניכיים שעלולים לגרות לקרעים בין החניכיים לאזור שורש השן כמובן תופעה זו מצריכה התערבות כירורגית וביצוע ניתוח חניכיים לפתרון הבעיה .

תופעות כאלה ואחרות מטופלות אצלנו לרוב,יש לנו צוות שמתמחה בניתוח חניכיים ,מרפאת השיניים של ד”ר אילן אופק היא המקצועית ביותר בתחום,עם הגעתכם אל המרפאה שלנו תקבלו הסבר מדויק ומקצועי ביותר לגבי אופן ביצוע ניתוח חניכיים ואופן הטיפול המומלץ  לאחר מכן,חשוב לנו שכול  אחד מהמטופלים של מרפאת ד”ר אילן אופק יחושו שהם בידיים טובות ,לכול מי שחושש או סובל מחרדות כאלה או אחרות כתוצאה מטיפול כזה או אחר שקיבל בעבר יגלה שמיטב המומחים שלנו יעניקו לכם  את מידת הרוגע והשלווה הנדרשת על מנת שתקבלו את אותה תחושת הביטחון, במרפאתנו אווירה נוחה ונינוחה לרווחת המטופלים.

Testimonials


ד"ר אילן אופק היקר! המשוררת נעמי שמר כתבה על אנשים טובים שפגשה באמצע הדרך, אנשים טובים שיודעים את הדרך ואיתם אפשר לצעוד! ואני, שאינני משורר, כותב שפגשתי רופא שיניים, רגיש מקצועי ואנושי שאיתו אפשר לצעוד מתחילת הדרך ועד סופה ובעקבות טיפולו המסור ניתן לסעוד! אני רוצה להודות לך על כך שטיפולך המסור בשיניי, מאפשר לי להמשיך לחייך ומביא אור לעיניי! תודה! ד"ר עידן מיליצ'ר

עידן מיליצ’ר

מטפל זוגי ומשפחתי, מרכז רפואי סוראסקי איכילוב

מגיע לו שאספר ואפרסם! אני אדם חרדתי מרופאים בכלל ורופאי שיניים בפרט, אבל מה לעשות... הגעתי למרפאת השיניים (דרך המלצה) עם כאב חזק, שלימים התברר כטיפול מורכב. נתחיל בכך שנתקלתי בצוות נעים הליכות, חייכן וברגע שנכנסתי היה כולו קשוב ומרוכז בי בנעימות ומקצועיות. אילן מצא דרך יצירתית ולא קונבציונאלית לפתור את הבעיה, התקדם בקצב שאני יכולה להכיל, ללא אגו (להבדיל מהרופא הקודם) ולבסוף מצא פתרון "מחוץ לקופסא". הרגשתי שהוא ראה אותי ולא את הכסף (נדיר גם למצוא כאלה). אז לסיכומו של דבר, רק רציתי לומר תודה מכל הלב! אירית בר צבי

אירית בר צבי

מנכ"לית, סאנוק הפקות אירועים

שלום ד"ר אילן אופק היקר! כמו שהספקת כבר להכיר אותי, יש לי פחד מובנה מטיפולי שיניים. בפעם האחרונה שהייתי אצלך לפני כמה שבועות, אמרת לי שאני זקוק בדחיפות לטיפול שורש. אבל כמובן דחיתי ודחיתי את הטיפול מתוך פחד וחרדה. היום כבר לא היתה ברירה ונאלצתי להגיע לעזרה ראשונה אצלכם. נכון, הטיפול כאב בעיקר בהתחלה אך נעשה מתוך רגישות ומקצועיות מיוחדת של הרופאה והשיננית שלכם. אני כעת בעבודה ומרגיש נפלא ללא שום כאב. לא חשבתי שכך אחוש כמה שעות לאחר הטיפול. תודה רבה, איו עליכם!

חיים דיקמן

מנהל בית פרוג