ד"ר אילן אופק

כתרים אסתטיים

כתרים אסתטיים

שיניים הם חלק חשוב בחיינו – השיניים עסוקות בלעיסה השיניים עוזרות לנו לדבר ,השיניים נמצאות כשאנחנו נושמים וכאשר אנחנו נושפים,לשיניים שלנו חלק מאוד משמעותי בחיינו.

עקב כל אותם תפקידים הסיכוי שלהם להישחק הוא גבוה מאוד , אנו זקוקים לכול האפשרויות שהטכנולוגית בימינו מאפשרת על מנת להצליח ולשמור על השיניים שלנו , גם במקרים שבהם לא עשינו את כול המאמצים והזנחנו את השיניים שלנו הטכנולוגיה המתקדמת ,במיוחד בכול הקשור באסתטיקת הגוף לא נעצרת רק בהשתלת סיליקון או בוטוקס בשפתיים, יש כיום באפשרותנו לתת חזות יפה ואמיתית גם לשיניים שלנו בעזרת כתרים אסתטיים.

כתרים אסתטיים כתכשיט

במדינות רבות בעולם במיוחד במדינות המזרח אירופה או במדינות כמו אוזבקיסטן וקזחסטן ובכול חבל המדינות השכנות היה נהוג ואפילו נהוג עד היום הם כתרי הזהב, אותם הכתרים המצופים זהב שמשמעותם הוא לשדר יופי ועוצמה.

במדינות המערב היופי בא לידי ביטוי המתן דגש על מבנה וצבע טבעי ככול האפשר , כתרי החרסינה הובאו אל עולם רפואת השיניים ונתנו תקווה,במקצועות שיש משמעות לצורת השיניים כמו זמרים או כול סוג של מקצוע בו צריך להופיע בפני ציבור יש משמעות לכול נושא אסתטיקת הפה והכתרים האסתטיים מקבלים חשיבות על.

כתרים אסתטיים שעשויים חרסינה מולבשים לרוב על השיניים הקדמיות, הכתר מותאם  למבנה השן אבל החיסרון הגדול שלהם הוא שצריך לשמור עליהם ולטפל בהם שלא יישברו. פתרון לבעיה הוא כתר החרסינה שבנוי על גוף מתכתי ויש לו היכולת לעמוד בלחצים ובעומסים גדולים יותר החיסרון של אותם כתרים הוא שהם נראים גדולים יותר ופחות טבעיים.


מאמרים מקצועיים